Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10 Prechod na navigáciu Hlavné menu 11 Prechod na navigáciu Hlavné menu 12 Prechod na navigáciu Hlavné menu 13 Prechod na navigáciu Hlavné menu 14 Prechod na navigáciu Hlavné menu 15 Prechod na navigáciu vodorovná

Digitálna mapa mesta

Mesto Zvolen v rámci Mestského informačného systému buduje Digitálnu technickú mapu mesta (DTMM), ktorá slúži pre potreby Mestského úradu. DTMM obsahuje podrobné zobrazenie polohopisu, výškopisu a informatívne zobrazenie inžinierskych sietí. Geodetické zameranie skutkového stavu je v súradnicovom systéme JTSK, výškový systém B.p.v., trieda presnosti 3.


Mesto Zvolen poskytuje informácie z DTMM aj ostatným záujemcom. Výstupy môžu byť poskytnuté v digitálnej forme požadovaných výrezov, prípadne ako tlačový výstup ľubovolnej mierky vo formáte A4, A3 až do formátu A1..

Bližšie informácie získate na adrese:

Mestský úrad Zvolen, Námestie slobody 22, 960 01 Zvolen

 

Kontaktná osoba:

Mgr. Tatiana Žlnková – správa DTMM, č. dverí 226, tel. č. 045/ 5303 205, e-mail: tzlnkova@zvolen.sk .


 


Úvodná stránka