Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu Hlavné menu 6 Prechod na navigáciu Hlavné menu 7 Prechod na navigáciu Hlavné menu 8 Prechod na navigáciu Hlavné menu 9 Prechod na navigáciu Hlavné menu 10 Prechod na navigáciu Hlavné menu 11 Prechod na navigáciu Hlavné menu 12 Prechod na navigáciu Hlavné menu 13 Prechod na navigáciu Hlavné menu 14 Prechod na navigáciu Hlavné menu 15 Prechod na navigáciu vodorovná

Detské jasle

Prihlásenie dieťaťa do jaslí

  Detské jasle na Ul. 1. Mája č. 1 vo Zvolene

Detské jasle poskytujú starostlivosť o deti od 1 roka do 3 rokov. Starostlivosť a výchova v detských jasliach sa realizuje v priestranných a plne vybavených priestoroch, ktoré sú prispôsobené veku a potrebám detí v tichom a bezpečnom prostredí. Súčasťou zariadenia je veľká oplotená záhrada s pieskoviskami, hojdačkami a v letnom období aj s bazénom. O výchovu a starostlivosť sa stará kolektív kvalifikovaných zdravotných sestier, ktoré zabezpečujú dennú starostlivosť, pravidelnosť jedla, spánku, pobytu vonku, hier a výchovy. Prostredníctvom výchov (rozumová, pracovná, hudobná, výtvarná, telesná) a aplikáciou didaktických a manipulačných hier sú u detí rozvíjané základy poznávania, zručností, reči a myslenia. Deti si osvojujú návyky, základy správania a kolektívneho spolužitia. 
Zdravotné sestry a vedenie detských jasieľ spolupracuje s rodičmi.

Kapacita zariadenia: 35 detí
Žiadosť o umiestnenie dieťaťa eviduje riaditeľka detských jaslí.

 

Úhrada za služby v mestských detských jasliach.
• poplatok za starostlivosť o dieťa 230,00 €/ mesiac. Poplatok v plnej výške rodičom prepláca Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny ako príspevok na starostlivosť o dieťa.
• poplatok za stravné je 2,14 €/deň podľa počtu odstravovaných dní. Pri príprave stravy sú uprednostňované bio potraviny.

• paušálny poplatok 161,00 € mesačne za dieťa, ktoré je vylúčené z detských jaslí lekárom na dobu dlhšiu ako jeden kalendárny mesiac. Zníženú platbu je možné uplatňovať najdlhšie 3 po sebe nasledujúce kalendárne mesiace.

 

Prevádzková doba:
Pondelok: 6:00 – 16:30
Utorok: 6:00 – 16:30
Streda:  6:00 – 16:30
Štvrtok: 6:00 – 16:30
Piatok:  6:00 – 16:30

 

Adresa:

Detské jasle
Ul. 1. Mája č. 161/1
Riaditeľka: p. Eva Mišelnická
Tel. č.: 045/533 13 97
E-mail: zdravie@zvolen.sk


 
žiadosť o umiestnenie dieťaťa do detských jaslí.

 


Úvodná stránka